Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Polska zapłaci odszkodowania za holokaust - to nie jest żart

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd Donalda Tuska zamierza płacić odszkodowania ...... ofiarom holokaustau, czyli polski podatnik 2014 zapłaci za cierpienia jakie ludziom zadali Niemcy 70 lat temu.

 To w dużej mierze efekt braku polityki historycznej władz III RP. W sytuacji kiedy inne narody upamiętniają każdą śmierć swego rodaka, władze okupowanej przez gangi „bandy czworga” Polski robią wszystko aby bohaterstwo i męczeństwo Polaków było zapomniane.

Przykładem takiego okupacyjnego działania tych gangów jest sprawa upamiętnienia ofiar Obozu KL Warschau – niemieckiego obozu zagłady działającego w Warszawie przez 2 lata.  Niemieccy oprawcy zamordowali tam 200 000 Warszawian - tylko dlatego że byli oni Polakami.

Próbę upamiętnienia Ofiar tego bestialstwa podjęła się nieżyjąca już Sędzia Maria Trzcińska. Wykonała olbrzymią pracę, udokumentowała fakt istnienia takiego obozu, odnalazła świadków tej kaźni a nawet zostały zabezpieczone dowody rzeczowe, jak nawiewy do komór gazowych zamontowane nad tunelem Dworca Zachodniego w Warszawie gdzie Niemcy urządzili miejsce gazowania ludzi.

Jako radny m. st. Warszawy wsparłem prace tej Wielkiej Patriotki i podjąłem działania mające na celu wybudowanie Pomnika Ofiar Obozu KL Warschau na Pl Pawełka na Woli obok gazowni. Udało mi się do tego dzieła przekonać większość radnych m. st. Warszawy. Rada wskazała miejsce Pomnika i wpisała do swego budżetu na 2004 rok pozycję – Budowa Pomnika Ofiar KL Warschau. Wydawało się że Pomnik zostanie zbudowany – ale nie został.

Najpierw prezydent Warszawy Lech Kaczyński długo nie wydawał warunków zabudowy dla tego miejsca, odwołała się nawet do WSA od decyzji SKO nakazującej mu wydanie tej decyzji. Następnie wniósł poprawkę do budżetu Miasta polegającą na wykreśleniu pozycji – Budowa Pomnika Ofiar KL Warschau. Moje protesty zdały się na nic. Za wykreśleniem budowy Pomnika byli ramię w ramię radni SLD i PiS. PO wstrzymała się a my LPR przeciwko temu protestowaliśmy.

Dziś widać jak głupie i krótkowzroczne był zachowanie tych „hurapatriotów”. Brak tego Pomnika ułatwia naszym wrogom „zapominać” o naszym męczeństwie i pomijać nas przy wymienianiu zasług w walce z Niemcami. Najgorsze jest jednak to, że brak polskiej polityki historycznej utrwala w świecie nieprawdziwą narrację historyczną, wg której jedynym narodem poddanym holokaustowi byli Żydzi. Polacy wg tej narracji byli pomocnikami Niemców w ich zbrodniczych poczynaniach.    

Sprawa upamiętnienia Ofiar Obozu KL Warschau to jeden z wielu grzechów jakich dopuszczają się okupacyjne władze „bandy czworga” na polskich interesach narodowych. Ja pisząc o tym daje świadectwo jak było.

 Kto działa przeciwko Polsce, przeciwko Polakom.

KOMENTARZE

 • @
  W Al. Szucha też ginęli Polacy.

  Gmach komendy Gestapo przy al. Szucha (dziś mieści się tam Ministerstwo Edukacji).
 • Wszyscy
  Kości zostały rzucone ! [ żadna z partii nie reprezentuje jak z głosowań wynika nas Polaków !! to żydo-chazarstwo ] Żyd Icek: Szanowne Proszepaństwo! Każdy przyzwoity człowiek przyzna, że takie emerytury w wielkość 100 euro to może brać jakiś goj. Co to znaczy te 100 euro wobec nasze prawomocne zapotrzebowania na pieniądz? Czy to nie jest obrażenie narodu żydowskiego co się nadaje dla Liga Antydefamacyjna? A co z odzkodowaniami za uciążliwość przebywania w jakichś skrytkach, szafach, strychach, piwnicach, stodołach itp., brak należytego wyżywienia, brak światła, utrudniony dostęp do ciepłej wody itd., do czego Polacy zmuszali ukrywanych przez siebie Żydów podczas II WŚ?
 • @Kula Lis 62 12:45:04
  Czytałem kiedyś wywiad z osobą która uratowała kilku Żydów. Na końcu wywiadu, pytający zadał pytanie, czy teraz postąpiłby tak samo? odpowiedź była, że nie.
 • Jaki rząd Tuska, to sejm prawie jednogłośnie zagłosował za tym
  Z PiS aż jeden się wyłamał. Jak napisał Kula Lis "żadna z partii nie reprezentuje jak z głosowań wynika nas Polaków". Co nie jest jakimś tam nowatorskim przemyśleniem.
 • Jak w powyższym pomagają Polacy
  W okolicy Łowicza są osobnicy , którzy ,swego czasu ,wpadli na genialny pomysł uczcić pamięć gości ,którzy bez zaproszenia wleźli w szkopskich buciorach i przez 5 lat wdeptywali w ziemię polską godność ,honor i życie milionów Polaków .A gwoli wyrafinowanej ,zwyrodnialczej rozrywki zabawiali się :
  - bandytyzmem ,
  -gwałtami ,
  -torturowaniem ,
  -masowym paleniem ludzi (np. w chałupach ,stodołach ,obozach) ,
  -zabijaniem ciężarnych kobiet (np. bagnetami) ,
  -rozrywaniem dzieci ,lub roztrzaskiwanie ich o mury ,ziemię , itp. ,
  -śmiertelnymi eksperymentami na ludziach (komponenty firmy IG – Farben ,czytaj Bayer) ,
  -,,dojeniem” młodych dziewczynek (śmiertelne pozbawianie ich krwi ,która była przeznaczona dla szkopów
  na wschodni front np.) ,
  -itp. ,itd. ... poszukaj w Internecie .
  Pomimo tego znajdują się w tym zmaltretowanym kraju tacy ,którzy chcą czcić bestialskie zwyrodnialstwo ,
  zamiast ofiary przez tychże obłędasów skazywanych na potworne cierpienia fizyczne ,psychiczne ,a głównie na śmierć .
  Co i kogo oni sobą reprezentują ?
  Co na widok takiego uznania i czci mówią i myślą ci ,którzy ten bandycki obłęd przeżyli ?
  Gdzie jest szacunek dla ofiar szkopskiego zwyrodnialstwa ?
  Może ktoś się odważy i odpowie !?
  Nadmieniam ,iż wszystkie ! moje patriotyczne i propolskie wystąpienia w internecie są przez obecnych
  o k u p a n t ó w ścigane ,usuwane lub ośmieszane zawzięcie !!!
  Prawda zwyrodnialców w oczy kole !
  A poniżej udokumentowany pomysł z okolic Łowicza :

  Wciąż czekają na godny pogrzeb
  Zamordowani i pochowani w wyrobisku piachu niemieccy żołnierze czekają na godny pogrzeb.

  Sołtys z Wierznowic Jan Reczyk pokazuje miejsce, gdzie powinna być mogiła żołnierzy
  - To musi być w tym miejscu, w tym lub kilka kroków dalej od drogi - mówi sołtys wsi Wierznowice Jan Reczyk, stojąc na łące tuż przy korycie Bzury. Łąkę, po której się przechadza, porasta trawa. Powierzchnia jest w miarę równa, tylko zadowolenie na granicy działek wskazuje, że kiedyś teren w tym miejscu mógł wyglądać inaczej.
  - Po tym, co było tu wcześniej nie ma już śladu, a przed wojną wybierano tu piach, teren był rozkopany, pełno było dziur i tu ich pochowano. Nie ma po tym żadnego śladu, tylko starsi wiedzą co w tym miejscu kryje ziemia, ale tych na wsi można już policzyć na palcach rąk. A ja myślę, że tą sprawę trzeba doprowadzić do końca i zamknąć - mówi sołtys dalej rozglądając się po okolicy i dodaje, że tego wymaga szacunek dla zmarłych. Bo na tym skrawku zieleni pochowano kiedyś ludzi. To nic, że Niemców.
  Wciąż czekają na godny pogrzeb
  Choć sołtys Reczyk sprawuje swoją funkcję nie pierwszy rok, dopiero teraz postanowił coś zrobić w sprawie mogiły. Sprawę zgłosił nam w czasie sesji Rady Gminy, później rozmawiał o tym w gminie. Wójt Jarosław Kwiatkowski powiedział nam, że gmina postara się załatwić sprawę, zasięgnie informacji o sposobie przeprowadzenia ekshumacji w Urzędzie Wojewódzkim.
  "Nowy Łowiczanin" był w odpowiednim referacie tegoż urzędu pierwszy. Odesłano nas wprost do działającej od 1994 roku polsko - niemieckiej fundacji "Pamięć" z Warszawy, która bezpośrednio współpracuje z Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge w Kassel (Niemiecki Ludowy Związek Opieki nad Grobami Wojennymi). Jej działanie oparte jest na porozumieniu Polski i Niemiec
  WIĘCEJ : fakty.interia.pl › Fakty › Wiadomości Lokalne › Łódzkie

  23 maj 2008 –
  Być może takich pomysłów jest więcej . Napisz .
  Z poważaniem dla wszystkich Polaków patriotów
  Dajmonion Weles

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031