Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Nie dajmy się niszczyć tym postkomunistycznym popłuczynom.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W latach 90, te szajki złożone z ludzi służb, zatrudnionych w sądach, prokuraturach i urzędach niszczyły i rozkradały majątek państwowy a kiedy ten się skurczył, wzięły się za niszczenie i odbieranie majątku Polakom właścicielom firm rodzinnych.

 Niedawno na dużej konferencji w Sali Kolumnowej sejmu jeden z Pokrzywdzonych przez III RP powiedział wprost. W latach 90, te szajki złożone z ludzi służb, zatrudnionych w sądach, prokuraturach i urzędach niszczyły i rozkradały majątek państwowy a kiedy ten się skurczył, te gangi wzięły się za niszczenie i odbieranie majątku Polakom – właścicielom dużych i małych firm rodzinnych.

Wobec mojej firmy (mała) deweloperskiej właśnie zastosowano taki scenariusz mający doprowadzić do szybkiego przejęcia jej majątku.

Scenariusz był prosty. Mózgiem grupy jest mecenas a do pomocy ma sędziego lub kilku sędziów. On (mecenas) wyszukuje źle zarządzane firmy mające jakieś umowy z takimi firmami jak moja. Mecenas dostaje upoważnienie od tej upadającej firmy i w jej imieniu występuje do sądu przeciwko firmie i domaga się wypłaty prawie miliona zł. Jako dowód przedstawia umowę na wykonanie robót i jakąś fakturę oraz pozew, w którym stwierdza, że moje firma nie zapłaciła "wszystkiego" jego "mocodawcy". Sędzia oczywiście natychmiast wydaje Postanowienie i ustanawia hipotekę przymusową na wybudowanym budynku.

Moja firma w tej sytuacji nie może sprzedawać wybudowanych mieszkań a osoby, które, mimo że wpłaciły zaliczki nie mogą doczekać się przeniesienia własności swych mieszkań. Ci oszuści informują mnie, że jak zobowiąże się do wypłacenia im miliona zł, to oni zrezygnują z hipoteki.

Ja w tej sytuacji piszę Zażalenie na to Postanowienie i załączam komplet potwierdzeń przelewów na kwotę zapisana w Umowie. Sędzia nie zgadza się cofnąć swojego Postanowienia, choć taka procedura jest dopuszczalna. Co więcej przedłuża ją wydając Postanowienie o wstrzymaniu wykonania. Ten świstek papieru dla Hipoteki nic nie znaczy a czas biegnie. Dopiero moja interwencja u przewodniczącej wydziału uruchamia procedurę, moje Zażalenie jest przesłane do Sądu Apelacyjnego.

Wtedy proszę wszystkich w realu i na fejsbuku o pomoc. Jest odzew, kilkadziesiąt osób wysyła do Sądu Cywilnego (apelacyjnego) prośbę, żądanie jak najszybszego rozpatrzenia mojego Zażalenia. Sąd wyznacza termin wydania wyroku na 21 kwietnia, ale pod wpływem interwencji mailowej i na papierze przyspiesza termin o tydzień i wydaje wyrok, w którym unieważnia hipotekę przymusową a kosztami postępowania obciążą oszusta.
Można powiedzieć, że mimo strat, jakie poniosłem w wyniku tego gangsterskiego ataku dokonanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie, w imieniu III RP, dzięki dużemu wysiłkowi i przede wszystkim dzięki pomocy Was Znajomi i Nieznajomi, którzy opowiedzieliście się przeciwko złu, moja firma przetrwała. Mieszkania zostały sprzedane, nabywcy stali się właścicielami, ale miejmy świadomość ile firm i osób prywatnych w ten sposób zostało zniszczonych.

Ja jestem wdzięczny Panu Bogu i Wam, którzy nie zawahaliście się i wysłaliście tego maila z własnym podpisem. Dlatego teraz, kiedy jest już po wszystkim, chcę się odwdzięczyć, chcę pomagać innym.

W związku z powyższym będę prosił Was i wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla innych osób, niszczonych przez te zorganizowane grupy przestępcze.

Szansa na skuteczną obronę przed tą mafią istnieje, ale trzeba zrozumienia i jedności działania. Jak wszyscy wiemy przestępcy boją się Prawdy, boją się jawności a przestępcy w togach i białych kołnierzykach boją się jej, jak diabeł święconej wody.

Zachęcam, korzystajmy z naszych praw, ujawniajmy ich niecne zamiary i działania, domagajmy się praworządności. 
Brońmy Polaków przed tymi zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Stowarzyszenie OBURZENI jest do Waszej dyspozycji, zapraszam do uczestnictwa w nim. Korzystajmy z naszych praw i nie dajmy się niszczyć tym postkomunistycznym popłuczynom.
www.oburzeni.pl

 

KOMENTARZE

 • ----POPIERAM !!
  -- nie mam siły opisywać / denerwuję się / naszych przejść, niegdyś potężnej rodzinnej firmy budowlanej.
  KLAUZULA NATYCHMIASTOWEJ WYKONALNOŚCI oczywiście bezpodstawna!. Pozbawienie pola manewru poprzez zajęcie wszystkich kont i nieruchomości. Nie doszło do licytacji , ale firmę szlag trafił.
  PRZESTĘPCY W TOGACH działają nadal.

  Moda na NIE PŁACENIE ,tak zbankrutowano syna firmę. Tu już nie działają siły postkomunistyczne a ! CWANI INWESTORZY z rodowodem jak najbardziej polaka-katolika.
 • A ja z uporem maniaka powtórzę...
  WSZYSCY ci "panowie (panie) immunitanci" zapominają... że są ludźmi.
  W Polsce ciężko o broń palną, ale jak pokazuje historia "miłośników kóz" nie jest to jedyna dostępna broń.

  Brakuje "tylko" "PIERWSZEGO szaleńca", który zrujnowany przez "prawo", wymierzy sam SPRAWIEDLIWOŚĆ. Potem będzie "efekt kuli śnieżnej".

  I nie są to (jeszcze) fantazje. "Znany lekarz w mieście powiatowym X", gdy się dowiedział, że ma raka... zaczął brak łapówki na potęgę. Efekt: on I TAK nie żyje, ale jego rodzina jest "ustawiona". To było w wersji łagodnej.
 • @Antoni Gut
  Nie ma takiej dziedziny życia w Polsce, która nie wymagałaby odżydzenia.

  Narodowość? - a pisz pan "prawnik".

  Pozdrawiam
 • --------- SKANSKA ---
  --TO DLA TEJ ŻYDOSKIEJ korporacji - bankrutowało się i nadal bankrutuje polskie RODZINNE FIRMY BUDOWLANE !!.
 • @
  Gratulacje dla Pana Guta!
  Prosze tylko zwrocic uwage, ze te wszystkie "szajki złożone z ludzi służb, zatrudnionych w sądach, prokuraturach i urzędach" oraz ci, ktorzy ich ustawili to nie kto inny, jak krewni elity partyjnej PRLu.
  Dlatego smiem twierdzic, ze wspolczesna PRL BIS jest przedluzeniem socjalistycznej PRL pod zmienionymi nazwiskami.
 • Ciekwe ze autor nie zauważył że od 89r rządzą post solidaruchy.
  W jakim on świecie żyje ?
  On nie zauważył że PO i PIS to POPIS czyli AWS.
  Wszystkie zbrodnicze, złodziejskie reformy w Polsce tworzyły post solidaruchy. (Balcerowicz, Buzek, Gronkiewicz, Suchocka,...)
  To oni prywatyzowali, tworzyli masowe bezrobocie, odbierali ludziom środki do życia, wymuszali masową emigrację.

  Lewica pozostałość po PRlu po 89r nie była suwerenna miała w swoim składzie zdrajców lewicy takich jak Kwaśniewski, Borowski, Belka...
  Lewica ta prawdziwa z Oleksym czy Millerem na czele była skutecznie paraliżowana wspólnie przez wewnętrznych zdrajców (Kwaśniewski) i zewnętrznych zdrajców polski (PO, PIS).

  Łatwo zauważyć że to co łączy PO, PIS i zdrajców lewicy to żydowskie konotacje. To żydzi podbili Polskę i grabią ją niemiłosiernie.
  System (nie) sprawiedliwości jest jedną z wielu instytucji całkowicie podporządkowanych temu zadaniu.

  Wystarczy popatrzeć na ich przywileje o jakich zwykły Polak nie może nawet pomarzyć.

  Polska post solidaruchów ma jedną zasadę.
  Koryto dla żydów a bieda i zniewolenia dla Polaków.
  I na tym w istocie polegały reformy po 89r.

  I ostatnie wybory niczego nie zmieniają.
  Dalej obowiązuje koryto dla żydów...
 • @Zdzich 15:55:04
  Z wywodu wynika że i USA są komunistyczne.
  Bo te żydowskie "elyty" wypromowane przez solidaruchów do władzy ma silne poparcie zza wielkiej wody.

  Prawda jest taka że mafia żydowska zawsze była wrogiem Polaków
  i po odzyskaniu władzy w 89r dzięki solidaruchom , władzy która stracili
  w 68 r za sprawą Gomułki, zaczęli robić to lubią najbardziej, grabić rabować zdradzać na wielką skalę interesy narodu Polskiego.

  To mafia żydowska i pożyteczni idioci z solidarności którzy tę mafię ciągle wspierają są istotą skrajnych niesprawiedliwości które wprowadzono w Polsce po 89r.

  Wszystkie istotne dla "bandyckich reform" nazwiska to nazwiska spowinowacone z żydami i z globalną mafią żydowską (międzynarodówka żydowska czyli tzw społeczność międzynarodowa).

  To nie komuchy to międzynarodówka żydowska pod wodzą Rockefellerów, Sorosów i innych żydowskich oligarchów którzy idą po władzę nad światem idą po trupach.
 • @nikander 15:15:36
  żeby tylko w Polsce! Niemal wszystkie rządy są zażydzone i stosują mafijne praktyki, jedna z nich opisana powyżej.
  Zgadza się co do prawników: ogromna ich część to żydzi, w każdym kraju.
 • @Oscar 16:45:27
  "Z wywodu wynika że i USA są komunistyczne."
  Oczywiscie, ze tak!
  Powoli, krok po kroku, od Kongresu do administarcji, az w koncu nastal wyedukowany w Moskwie (ZSRR) Bill Clinton, potem marksistowcy neokoni i satanisci Bush, Kerry, Obama, no i rewolucyjna komunistka Hillary.
  Nie na darmo Amerykanie nazywaja swoj rzad "ZOG" (Syjonistyczny Rzad Okupacyjny). Goj nie ma szans. Zobacz co wyrabiaja z Trumpem.

  "To nie komuchy to międzynarodówka żydowska pod wodzą Rockefellerów, Sorosów i innych żydowskich oligarchów którzy idą po władzę nad światem idą po trupach."
  Pomimo, ze syf zaczal sie w ZSRR, obecnie nazwa Partii ani nazwa systemu politycznego nie ma znaczenia. Idą po trupach i zniewalaja kazdego po drodze.
  Broni nuklearnej sie nie boja; ale gdyby tak wszyscy przestali urzadzac zciepę na nich w postaci podatkow, to swiat by sie zmienil drastycznie na lepsze.
  Dlatego lubie takich ekonomistow, ktorzy wychodza z zalozenia, ze podatnikow nie ma!

  Lotna: Nie-żyd nie ma nawet szans dostac sie na studia prawnicze.
 • światem rządzi lichwa
  dorobkiewicz na dorobkiewiczu w upodlonej wynędzniałej rzeczypospolitej
  najlepiej zarabia się na czyimś nieszczęściu
  to zasługa narodu wy*ranego
  pozdrawiam
 • @Zdzich 20:24:35
  A co wspólnego ma komunizm z systemem oligarchicznym ?
  To dwa skrajnie różne podejścia do własności prywatnej.
  Oba skrajne i prowadzące do niewolnictwa.
  W systemie Oligarchicznym (system wyewoluował od wieków... królowie, cesarze, książęta, Ziemianie, Biskupi, współcześni posiadacze wielu banków, fabryki innych geszeftów .. to wszystko Oligarchowie budujący swoje bogactwo na niewolniczej pracy milionów biednych ludzi.
  Współczesnych Oligarchów stworzyła USA czyli nieograniczona wolność kapitalistyczna która przerodziła się w dyktaturę Oligarchów (udającą demokrację) ta współczesna Oligarchia łączy siły z oligarchią rodową (królowa Angielska) lub religijną (Watykan) i wspólnie walczą o władzę nad światem.

  Komunizm to skrajnie przeciwna ideologia powszechnej "rawiłowki".
  Ta ideologia powstała jako bunt przeciw dyktaturze oligarchii.
  Szybko jednak ewoluowała w kierunku dyktatury urzędników komunistycznych. A to znowu rodziło nową oligarchię już nie opartą o własność prywatną ale o władzę i czyli władzę nad własnością publiczną, narodową.

  Demokracja leży gdzieś pomiędzy tymi systemami.
  Z jednej strony państwo demokratyczne silniejsze od Oligarchów (w sferze ekonomicznej i prawnej) a z drugiej strony możliwość bogacenia się dla ludzi kreatywnych ale bogacenia się poprzez własną pracę a nie pracę niewolniczą innych ludzi.

  Państwo demokratyczne powinno budować sprzyjające ludziom środowisko do życia.
  Małe i średnie firmy prywatne ale te wielkie o znaczeniu gospodarczym to już z udziałem Państwa a % udziałów wzrasta proporcjonalnie do wielkości firmy.

  Pracownicy firmy są jej udziałowcami i razem z właścicielem cieszą się zyskami i opłakują straty.
  Innymi słowy Zysk firmy jest dzielony między właściciela i załogę.
  Wyprowadzanie zysków z firmy jest karane z mocy prawa.
  (np gdy właściciel wyprowadza zyski ze swojej dużej firmy do malutkiej rodzinnej by nie dzielić się z załogą).

  Dzisiaj Polska jest kolonią żydowską o ustroju oligarchiczno partyjniackim (władza biurokracji partyjnej i Oligarchów czyli władza mafii żydowskiej bo partie są wyłącznie sługusami, marionetkami Oligarchów).

  To model amerykański czyli twór zdegenerowanego kapitalizmu.
 • @@@!
  Rodowód prawniczy III RP - likwidacja tworu komuszego jakim jest Trybunał Konstytucyjny. Marek Chrapan uniewinniony za znieważanie Komorowskiego. http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Rodowod-prawniczy-III-RP-likwidacja-tworu-komuszego-jakim-jest-Trybunal-Konstytucyjny-Marek-Chrapan-uniewinniony-za-zniewazanie-Komorowskiego [Jedyną radą na dzisiejszą "praworządność" jest zastosowanie "opcji zerowej" - likwidacja tworu komuszego jakim jest Trybunał Konstytucyjny powołany w 1982 roku (w stanie wojennym), - całkowita wymiana kadr w całym Wymiarze Sprawiedliwości, Prokuraturze na kształconych nie według "autorytetów" stalinowskich czy innych obcych wzorach ale na Polskim Prawie II RP.
  Czy PiS będzie w stanie przeprowadzić taką operację?
  Bez współdziałania ze społeczeństwem nie przeprowadzi, opór "czerwonych dynastii" jest zbyt mocny, zbyt mocno ukorzeniony, powiązany. DLATEGO OD POCZĄTKU, T.J. OD USUNIĘCIA CZERWONEJ CZAPY - TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO - MUSIMY WSPIERAĆ OBECNY RZĄD!
  (Niezależnie od tego czy go popieramy, ale wyłom trzeba zrobić, później będzie łatwiej)]
 • @@@!
  Czy paranoik Andrzej Zoll - żydoski prawnik na usługach hitlerowskich powinien być poddany badaniom psychiatrycznym ? - Konferencja pt. "Ochrona zdrowia i praw człowieka w demokratycznym państwie prawnym".
  Protest Zbigniewa Kękusia a utracona cześć żydowskiego prof. A. Zolla
  Kraków - czy sędzia Elżbieta Bednarczuk odważy się skazać Andrzeja Zolla ? Zbigniew Kękuś
  Pismo Zbigniewa Kękusia do Sądu Okręgowego w Krakowie I Wydział Cywilny w sprawie odpowiedzi Andrzeja Zolla na pozew.
  Zbigniew Kękuś - POZEW przeciwko prof. dr hab. Andrzejowi Zollowi o odszkodowanie 300tys. złotych z tytułu naruszenia mojej godności i zniszczenia mi z opinii na rynku pracy, a z tym życia
  Zawiadomienie o popełnieniu przez prof. dr hab. Andrzeja Zolla Rzecznika Praw Obywatelskich przestępstwa z art. 231 § 1 Kodeksu Karnego
  Zawiadomienie Zbigniewa Kękus dla prof. dr hab. Andrzeja Zolla.
  Zawiadomienie Zbigniewa Kękusia o popełnieniu przez Andrzeja Zolla przestępstwa niedopełnienia obowiązków Rzecznika Praw Obywatelskich Rzeczypospolitej Polskiej
  Warszawa - Kękuś kontra Zoll - czy kolejny raz będziemy świadkami bezprawia mafii sądowej?
  Podwójna moralność autorytetów władzy typu: Zbigniew Ćwiąkalski, Andrzej Zoll i Andrzej Kalwas.
  Fryderyk Zoll współpracował z hitlerowcami - a z kim współpracuje b. Rzecznik Praw Obywatelskich Andrzej Zoll i aktualny J. Kochanowski?
  ZOLL ANDRZEJ - RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
  Kękuś - badania psychiatryczne dla nieetycznych sędzi krakowskich: SSO Ewa Hańderek, SSO Teresa Dyrga i SSO Maja Rymar, oraz mecenas Wiesława Zoll
  ANDRZEJ ZOLL - RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH pytanie: Czyj to rzecznik? - na pewno nie polskich praw i interesów - prawda i mity o rzeczniku
  ANDRZEJ ZOLL - RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
  AKTUALNA DYSKUSJA RACZKOWSKI - ZOLL

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930