Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

W dn. 18 sierpnia, czwartek o godz. 10 20 rozprawa w Sądzie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam do przybycia do Sądu Apelacyjnego mieszczącego się w Warszawie przy Pl. Krasińskich. Zbieramy się przed Sądem o godz. 10 00.

                                               ZAPROSZENIE

W dn. 18 sierpnia we czwartek o godz. 10 20 - rozprawa w Sądzie Apelacyjnym przeciwko banksterom.

Zapraszam do przybycia do Sądu Apelacyjnego mieszczącego się w Warszawie przy Pl. Krasińskich. Zbieramy się przed Sądem o godz. 10 00.

Udzielimy wsparcia Państwu Dorocie i Ryszardowi Opara, w Ich walce z banksterami, którzy przejęli Ich dorobek życia posuwając się do fałszerstwa.

Wesprzyjmy Panią Dorotę i Ryszarda w Ich nierównej walce z banksterami i sądem, który po podjęciu informacji o fałszerstwie podpisu, nie powiadomił prokuratury, tylko umorzył postępowanie.

Dość tych machinacji banksterów i sądów!

Dość niszczenia Polaków!

                                                                              Antoni Gut

KOMENTARZE

 • @ireneusz 14:50:30
  Co właściwie chce Pan powiedzieć przez swoje komentarze? Podziwia Pan "cwaniaków"? Drwi Pan z ofiar oszustów i fałszerzy ulokowanych w tzw. instytucjach zaufania publicznego (bank, biuro maklerskie) będących pod nadzorem KNF? A może podoba się Panu fakt, że ofiary oszustwa nie mogą się doczekać sprawiedliwych orzeczeń od wymiaru sprawiedliwości?

  O co Panu właściwie chodzi?
 • @ireneusz 14:40:52
  "burdy pod sądami to żadne wyjście."

  Ministerstwo Edukacji nie chce podać rozwiązania systemowego.

  Protest - przykład KOD, aby sprawa nie była oddalona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
 • @ireneusz 14:40:52
  burdy, to robisz ty, tutaj na Neonie24.
 • @ireneusz 22:42:29
  Co dobrego zaproponujesz w tej sprawie, skoro protesty uliczne KOD i innych nazywasz burdami?
 • Oczywiście, że pod sądem powinien być cały Neon24...
  szkoda, że nikt nie pomyślał o przygotowaniu ulotek wyjaśniających służbom porządkowym i przygodnym przechodniom, tą całą aferę.
 • przygotowując się do każdej maniferstacji, trzeba pamietac o...
  przygotowaniu ulotek wyjaśniających w zwięzły, przejrzysty sposób, przygodnym przechodniom, ale i służbom porządkowym, cel manifestacji.
 • @goodness 08:07:32
  akurat, protesty KODu, nawołujące do działań niekonstytucyjnych są tylko i wyłącznie... BURDAMI
 • @ireneusz 14:50:30
  Pisze Pan:

  "Opara sprzedał swoje udziały w 1993 roku i powrócił do Polski,
  przeciez trzeba być frajerem by wracać do tego zadupia"

  Panie Irku uciekają szczury i tchórze. By opluwać za granicy rodaków i ojczyznę udając patriotów. Pan Opara nigdzie się nie chowa, nie ucieka, walczy o swoje tak jak robią to mężczyźni.

  A Pan jak Dziad na stronie sponsorowanej przez Pana Oparę opluwa go chowając się za jakimś Nickiem.

  Proces Pana Opary jest jawny. Ma Pan wątpliwości proszę udać się na proces. Pan Opara zaprasza, podał termin, miejsce, godzinę. Tam może Pan poznać prawdę, złożyć oświadczenie w sądzie i stanąć twarzą w twarz z Panem Oparą.

  Dziwię się że Pan Opara toleruje takiego matoła na neonie i jeszcze go nie zbanował. Przeglądając Pańskie wpisy, to ma pan gdzieś dobro ojczyzny, nie jest żadnym patriotą. Działa na szkodę Polaków , Narodowców.
 • @Jan Paweł 08:16:59
  Patrząc globalnie, to czyste krystaliczne wino przedwstępnie jest mętne, bo się burzy, fermentując do czasu.

  KOD nieświadomie uruchomił proces krystalizacji, gdzie do tej pory trójka w różnych konfiguracjach kombinowała tworzyć mętną równowagę demokracji.
 • @ireneusz 09:27:10
  Piszesz:
  „zablokujcie inne opinie niż podporządkowane klubowi jednomyślnych.”

  Właśnie, o to chodzi. Jak ktoś ma inne poglądy, np. wspiera KOD, SLD, Monarchistów, tęczowych niech wyraża je na stronach zgodnie z jego poglądami. Ponieważ, pojęcie szeroko rozumianej demokracji prowadzi do anarchii, dotyczy to tez mikroskali internetowych stron internetowych.

  O to właśnie chodzi wszystkim opłacanym trollom na obcym im ideowo portalach, by siać anarchię u wrogów. Dlatego liczniejsze i silniejsze frakcje polityczne opłacają tych trolli, by sieli zamęt na konkurencyjnych portalach. Dzięki czemu mało liczne i młode ideologicznie frakcje nie mogą się przebić na scenie politycznej. Taka jest taktyka silnych, rozbić, skłócić i pozyskać dla siepie część elektoratu.

  Spróbuj pisać na stronach krytycznie na stronach PIS, czy nawet na pojedynczych senatorów np. Radka Sikorskiego, zaraz dostaniesz bana, a twój IP zostanie zblokowany.

  Właśnie kluby tworzy się dla jednomyślnych, ludzi o podobnych zbieżnych poglądach. Tolerancja poglądów wynika z założeń programowych, albo szeroki program i niestabilny ale liczny elektorat, albo całkowicie jednomyślny , silny i mało liczny elektorat. To kwestia koncepcji. Można też elastycznie regulować ilość trolli, np. blokując tych których poglądy są nie do przyjęcia przez ogół uczestników forum. Można selekcjonować wyznaniowo, narodowościowo, według płci czy orientacji seksualnej.

  To zadanie dla adminów, regulaminów forum i akceptacji większości uczestników. To nie chodzi o niszczenie demokracji, niech użytkownicy piszą co chcą ale w określonych ramach. Nie można doprowadzić do anarchii by jakiś banderowiec, czy żyd mówił nam co mamy robić.

  Jest to trudne zadanie, by nie wylać przysłowiowego dziecka z kąpielom. Nie wiem jakie zamysły mają inicjatorzy NEon-u, czy chodzi tu tylko o agorę, gdzie każdy pisze co chce, czy mają cele wyższe patriotyczne, narodowe, czy pragną tworzyć jakiś ruch społeczny ?

  Czy mają zamysły programowe ? Jeżeli tak muszą określić na stronie reguły, który będzie akceptował pewne zachowania lub nie.

  Ja wybrałem ten portal bo jestem apolityczny, nie sympatyzuje z rządną partią, jestem ateistą mimo że nie przeszkadzają mi poglądy ani frakcji prawicowych, ani lewicowych. Nie mam tez nic do katolików, szanuję poglądy wielu ludzi. Jednak oburza mnie jak ktoś pisze wrogo nastawiony do Polski, działa na jej szkodę udając patriotę.
 • @ireneusz 09:32:56
  .
  Naród decyduje o sprawiedliwym państwie i prawdziwej demokracji.
  http://www.eioba.pl/files/user5098/a195117/57335c4852da439367c5f8ee33e74a160.jpg
  Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce?
  http://www.eioba.pl/a/46jx/13-zasad-sun-tzu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930