Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Nowy skład Rady Koordynacyjnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem czy to wpłynęło na tą decyzje, ale ważne, że stowarzyszenie może normalnie funkcjonować. Nie daliśmy się zastraszyć.

 Sąd Okręgowy w Warszawie XIII Wydział KRS po kilku miesiącach nic nie robienia, nareszcie podjął decyzję o wpisaniu do Rejestru KRS nowego składu Rady Koordynacyjnej Stowarzyszenia OBURZENI.

Ta opieszałość sądu miała na celu zdezorganizowanie naszej działalności i częściowo im się to udało, np. nie mogliśmy formalnie wystąpić, jako strona w procesie przeciwko PEKAO SA po stronie Ryszarda Opary.

Kilka tygodni temu po kilkumiesięcznym oczekiwaniu i po wysłaniu kilku Pism do sądu, w których domagałem się wpisania nowego składu Rady Koordynacyjnej do Rejestru KRS odbyłem rozmowę z kimś kierownictwa Wydziału. Poinformowałem tego kogoś, że sąd nie ma prawa dezorganizować nam działań tylko, dlatego że Stowarzyszenie domaga się karania sędziów za ich działania skierowane przeciwko obywatelom.

Zapowiedziałem również nasze działania polegające na poinformowaniu opinii publicznej o dyskryminacyjnych praktykach sądu wobec naszego stowarzyszenia. Zapowiedziałem, że ostro wykrzyczymy tą łobuzerkę sądu na wiecu pod PKiN w dn. 3 września w czasie trwania kongresu sędziów.

Nie wiem czy to wpłynęło na tą decyzje, ale ważne, że stowarzyszenie może normalnie funkcjonować. Nie daliśmy się zastraszyć.

 

Skład Rady Koordynacyjnej

Antoni Gut                    - przewodniczący

Marek Ciesielczyk       – wiceprzewodniczący

Jan Szymański            – wiceprzewodniczący

Tomasz Kucharczyk    – skarbnik

Wojciech Papis             - sekretarz

Paweł Połanecki           – członek Rady

KOMENTARZE

 • Następni cwaniacy z KOŻ do zycia z 35 milionów pokrzywdzonych
  Takich komitetów obrony żydów i rozbijania pokrzywdzonych Polaków, jest bardzo dużo. Najśmieszniejsi to są "Niepokonani 2012, Afery Prawa i wielu innych. Ciśnie mi się na klawiaturę przykład wygrania z wieloma kandydatami na Podlasiu jednej Anny Marii Anders chyba było ich 6-ciu. Zadaję zagadkę Książką, Jachnikom, Panu Raczkowskiemu pomimo, że robi najlepiej jak tylko może i całej watasze innych samozwańców chcących dorabiać się na pokrzywdzonych. Tych wszystkich łączy jedno KOŻ czyli komitety obrony żydów, którzy nas tym sposobem mogą rozbijać i niszczyć. Tak wygrała Anna Maria Anders, która o zgrozo została następnym darmozjadem po największym oszuście Polski i Polaków Bartoszewskim. Kto to jest Antoni Gut do rozbijania tych co już od dawna działają? Proponuję zebranie wszystkich co już coś zrobili aby się zebrali i wybrali jednego co najwięcej zrobił i rozgonić te następne tworzone KOŻ do rozbijania walczących z państwową przestępczością zorganizowaną przez Żydów do niszczenia Polaków w Polsce i Strasburgu.
 • @Wzpraworządność 12:08:48
  Nie wiem, co to jest KOŻ, czym się ten KOŻ zajmuje... Artykuł jest o organizacji nazywającej się "Oburzeni", która od lat zaśmieca moją skrzynkę swoimi informacjami. Pisałem wielokrotnie, by z tym skończyli, a oni nic w tej sprawie nie robią. Szczególnie wnerwia mnie pan przedstawiający się jako Marek Ciesielczyk. I tu moja rada do tego osobnika; zmień chłopie styl walki o stołek! Wszędzie się starasz dostać na eksponowane stanowisko i zawsze klapa... Zacznij od.... zamiatania ulic warszawki by pokazać, że do czegoś się przydajesz. Krytykować "układ warszawski" słowami to jest bezproduktywna czynność.
  To jest tylko bicie piany w której to konkurencji masz małe szanse na podium.
 • MAREK CIESIELCZYK TO "OBROTOWY"
  W statucie " OBURZONYCH " jest napisane, że organizacja ta zrzesza jako stowarzyszenie osoby bezpartyjne....Ja byłem szefem tej organizacji w woj.pomorskim i organizowałem ostatnie wybory samorządowe będąc szefem KWW WSPÓLNOTA PATRIOTYZM SOLIDARNOŚĆ w woj.pomorskim.Pan Ciesielczyk , jako W-ce przewodniczący Oburzonych przyjechał do Gdańska do Domu Harcerza i na mównicy zaczął zachęcać naszych pomorskich działaczy do współpracy z partią Korwina Mike!?
  Zwróciłem mu uwagę , że jako bezpartyjni nie możemy agitować za jakakolwiek partią!?Ponieważ nadal agitował za partia Korwina , to odebrałem mu głos....!?
  Ten pan jest obrotowym i idzie tam gdzie jest WŁADZA!?Nie po drodze mi z URZĘDNIKAMI a dr.nauk to URZĘDNIK
  Nie po drodze mi z nim, bo ja mam inny CEL!?
  Trzeba być SOBĄ....

  www.fundacja-slawpol.eu
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031