Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Bo wolność podpisami się mierzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od nikogo nie oczekuję wielodniowego zaangażowania. Proszę tylko o zebranie podpisów wśród swoich bliskich i znajomych a następnie przekazanie podpisanych list do sztabu lub o tel. 531 825 787 a sami je odbierzemy.

Szanowne Panie i Panowie,

 

Stowarzyszenie OBURZENI formalnie wystąpiło z inicjatywą referendalną, akcja została poparta przez inne organizacje i osoby prywatne, ale zadanie jest olbrzymie i nasze siły mogą okazać się za małe.

 

Obecnie zwracam się do Was, do wszystkich osób podzielających pogląd, że p. Gronkiewicz nie powinna być nadal prezydentem naszego Miasta i jednocześnie uprzejmie proszę o wsparcie naszego działania.


Zwracam się do wszystkich osób mieszkających w Warszawie lub okolicy lub pracujących w Warszawie, proszę włączcie się w akcję zbiórki podpisów wyborców pod wnioskiem o odwołanie p. Hanny Gronkiewicz - Waltz z funkcji prezydenta Warszawy.


Od nikogo nie oczekuję wielodniowego zaangażowania. Proszę tylko o pobranie listy do zbierania podpisów ze strony www.oburzeni.pl lub innego miejsca i zebranie podpisów wśród swoich bliskich i znajomych a następnie przekazanie podpisanych list do sztabu lub o tel. 531 825 787 a sami je odbierzemy.

 

Obecnie żyjemy w czasach totalnego zakłamania, ludzie władzy kłamią w żywe oczy, rozkradają nasz narodowy majątek i nie odczuwają z tego powodu żadnego wstydu. Więcej, oni są przekonani, że są suwerenem a więc właścicielem …. jak to wyraziła uczestniczka kongresu sędziów. Jak powszechnie wiadomo, suweren może kłamać, kraść, wydawać niesprawiedliwe wyroki pozbawiające ludzi majątku i godności a nawet zabijać.  

 

Rozkradanie majątku Warszawy przez zorganizowane grupy z udziałem ludzi zatrudnionych w sądach (włącznie z najwyższym), działające w porozumieniu z „demokratycznie wybraną” władzą samorządową i rządową jest faktem, którego już nikt nie neguje a reżimowe media codziennie tym tematem epatują widzów.

 

Odwołanie prezydent Warszawy p. Hanny Gronkiewicz – Waltz jest koniecznością i naszym obywatelskim obowiązkiem. Miejsce ludzi odpowiedzialnych za ten proceder jest na ławie oskarżonych a nie w sejmie, w sądzie czy urzędzie. Prezydent Warszawy jest osobą, która może dostarczyć prokuraturze wiele bardzo cennych informacji dotyczących procederu określonego jako dzika reprywatyzacja obejmującego swym zasięgiem wiele polskich miast.

 

Proszę Państwa, nadszedł czas PRAWDY. Zróbmy coś dobrego dla Polski, naszego Miasta, naszych rodzin a w końcu i dla siebie, i nie pozostawajmy jak to wiele razy bywało …. gadaczami, ludźmi którzy chcą dobrze. Przypomnę, że dobrymi chęciami to wybrukowane jest Piekło.

 

Do realizacji naszej inicjatywy referendalnej potrzebny jest każdy człowiek każdy, kto rozumie, o co chodzi. Dziś możemy doprowadzić do zmiany na lepsze używając naszych podpisów a nie zawsze tak było i nie zawsze tak musi być. Przypomnę słowa naszego wielkiego Rodaka, że wolność nie jest nam dana, wolność jest nam zadana, o którą trzeba upominać się codziennie.

  

Jesteśmy w momencie przełomowym, obecnie liczy się każdy podpis i liczy się każdy dzień. Pokażmy, że jesteśmy mądrzejsi, nie powtarzajmy błędów poprzednich epok, gdzie śpiewano, że „wolność Krzyżami się mierzy”.

 

Dziś wolność mierzymy ilością podpisów. Podpisów o referendum w sprawie odwołania p. Gronkiewicz a tak naprawdę podpisów przeciwko bezprawiu ludzi władzy, tj. polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, banków i korporacji oraz reżimowych mediów.

 


Karta do zbierania podpisów jest dostępna na naszej stronie, www.oburzeni.pl

KOMENTARZE

 • A dlaczego karta na podpisy może zawierać tylko mieszkańców Warszawy?
  Przecież swoją stolicę budowała cała Polska. To cała Polska składała się w społecznej akcji SFOS (Społeczny Fundusz Odbudowy Stolicy) by swoją stolicę z kompletnego wyburzenia przez niemieckie bombardowania, odbudować do stanu jaki wszyscy znamy.
  Tutaj można zobaczyć powojenne zrównanie z ziemią całej Warszawy:
  https://www.youtube.com/watch?v=zr5uGi7mil4&t=161s
  Warszawa więc, nie jest zwykłym miastem, jest własnością całego Narodu, Polaków którzy ją z tych zniszczeń odbudowali i ich spadkobierców.
  Dlatego jakim prawem, ktoś chce odbierać nam Polakom naszą własność?
  Polecam artykuł, który niech będzie znakiem czasu i przestrogą przed lekceważeniem tematu i lekkiego odpuszczenia go:
  https://marucha.wordpress.com/2016/09/06/101-letni-kombatant-wyrzucony-z-mieszkania-sprawa-ma-zwiazek-z-afera-reprywatyzacyjna/
 • @Jan Paweł 07:54:26
  W takiej atmosferze budowało się wtedy naszą Stolicę (i nie tylko):
  https://www.youtube.com/watch?v=sMg5Uxb1eYk
  Dosłownie w takiej bo jak mówi Pan Albin Siwak w swoich wypowiedziach, pierwsze miejsca w których grało się taką właśnie muzykę, były ocalałe piwnice prowizorycznie zaaranżowane na kawiarnie, w których wieczorami, dla budowniczych występowali ówcześni artyści. Entuzjazm całej Polski przy odbudowie swojej Stolicy był nieprawdopodobny, jak mówi Pan Siwak. Zdarzało się że do Warszawy zjeżdżali ludzie by w czasie swojego urlopu pomagać przy odbudowie a pomoc Warszawiaków, którzy po zakończeniu swojej pracy, przychodzili na budowy, by w czasie wolnym pracować przy odbudowie, była codziennością.
  O jakiej więc prywatyzacji naszej Stolicy można mówić?
  To jest chyba jakieś tragiczne nieporozumienie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031