Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Zebranie oburzonych na bezprawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszamy Panią i Pana do współpracy dla dobra Polski i Polaków.

Jutro od 16 00, w Warszawie w Sali Domu Rzemiosła przy Miodowej 14,  zebranie oburzonych na bezprawie części; polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji.

Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych przez tych ludzi władzy, ale również tych którzy umieją, mogą i chcą pomagać innym, w tej nierównej konfrontacji z tą zorganizowaną grupą przestępczą.   

W szczególności liczę na obecność osób zamieszkałych w Warszawie i w okolicy. Wszyscy inni ludzie dobrej woli są proszeni o zgłaszanie się telefoniczne lub mailowe.

Naszym celem jest utworzenie porozumienia osób w całej Polsce, które będą pomagać pokrzywdzonym w swojej miejscowości czy powiecie. Będziemy razem współdziałać w obronie krzywdzonych Polaków.  Będziemy nagłaśniać szczególnie drastyczne zachowania tych mafiosów. W uzasadnionych przypadkach będziemy pikietować sądy czy urzędy.

                                           Razem damy radę

www.oburzeni.pl                                                        Stowarzyszenie OBURZENI

Tel. 531 825 787                                                                         Antoni Gut

KOMENTARZE

  • Ustrój sie wam nie podoba?
    Niedługo zaczniecie podkopywać strategiczne sojusze, a potem to już prosta droga do osadzonego Piskorskiego. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031