Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

List do NEON 24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten List dziś wysłałem do wszystkich osób które zadeklarowały wolę współpracy w budowaniu Porozumienia czyli struktury ds wspierania osób i rodzin w ich nierównej konfrontacji z mafijnym układem okrągłostołowym.

Kieruję go również do Pań i Panów, Uczestników NEON 24. 
----------------------------------------------------
Dzień dobry,
W załączeniu przesyłam Paniom i Panom zaktualizowaną listę osób deklarujących wolę budowania Porozumienia, czyli swego rodzaju struktury do wspierania osób i rodzin niszczonych przez system i swego rodzaju gangi mafijne złożone niektórych polityków, urzędników, sędziów, komorników, prokuratorów, reżimowych dziennikarzy, banków i korporacji.

Z pierwotnej listy wykruszył się p. Jagielski, który poczuł się oszukany ponieważ on jadąc na nasze zebranie w dn. 19 miał przekonanie, że my zamierzamy zbudować nową partię a spotkał się z czymś czego nie rozumie i jak ja zrozumiałem - wycofał się. Natomiast doszło 2 kolegów, a z kilkoma osobami prowadzę korespondencję w sprawie włączenia ich w nasze Porozumienie.

W tej sytuacji mam propozycję do każdego z Pań i Panów, abyście również prowadzili takie rozmowy i działania. Proszę Was o informowanie bliższych i dalszych znajomych a nawet rodzinę o naszej inicjatywie.

Moja propozycja dla osób zainteresowanych współpracą z naszym Porozumieniem - jest taka. Taki ktoś poza werbalnym poparciem powinien spróbować zorganizować zebranie w swojej miejscowości albo środowisku. Jego tematem będzie organizowanie się osób i rodzin w celu zwiększenia szans pokrzywdzonych w konfrontacji z tym mafijnym systemem okrągłostołowym.

Ja oraz inne osoby już zadeklarowały chęć udziału w takim spotkaniu gdzieś w Polsce. Nasz cel to organizowanie wsparcia dla osób i rodzin zaatakowanych przez ludzi systemu. Systemu bezprawia i poczucia bezkarności jego sprawców, systemu odpowiedzialnemu za biedę i patologię. Odpowiedzialnemu za zniszczenie tysięcy małych firm, setek przedsiębiorców, którzy nie wytrzymali tego nacisku i odebrali sobie życie. Tysięcy rodzin żyjących w nędzy, tylko dlatego ze ludzie władzy, związani z tą mafią tak zdecydowali, zdecydowali zniszczyć ich dorobek życia.

Mam do Was wszystkich naprawdę gorącą prośbę, proszę aby każdy kto chce włączyć się i robić coś dobrego jest mile widziany ale proszę wszystkich innych którzy się nie włączą z jakiś tam powodów, abyście nie próbowali nam szkodzić tak jak to robił od kilku dni p. Jagielski.

Proszę, zrozumcie my naprawdę nie robimy nic złego a wręcz przeciwnie swymi działaniami wspieramy pokrzywdzonych. Dziś tego może nie rozumiecie, ale taka jest prawda.

Wszystkich pozdrawiam i oczekuje na Wasze odpowiedzi. Liczę że każdy zechce się odnieść i zadeklaruje swoje możliwości i wolę współpracy w tym wielkim projekcje obywatelskim.


www.oburzeni.pl     tel 531 825 787

 

 

 

KOMENTARZE

 • a jaki jest stosunek Oburzonych do UE?
  Widać że koryto z funduszami ciągle płynie. Dziś dostają także nowi. I temat Brukseli, i jej szkodliwej roli względem Polski, stracił na znaczeniu. Może jeszcze czasami ktoś w PiS coś powie ale u Kukiza nie słychać krytyki.
 • IVReich
  http://www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2016/06/IVReich.jpg
 • też nie rozumiem
  na czym ma polegać działalność porozumienia
 • @Antoni Gut
  też nie rozumiem działanie porozumienia.

  Bez idei i bez precyzyjnego planu, zbieranie się pokrzywdzonych, to tak jak w Powstaniu Warszawskim, czy w Solidarności: byle jak, bez planu działania, bez zaopatrzenia, z gołą piersią na armaty, później po tragedii 90 tysięcy wylądowało na przymusowych robotach, po Solidarności znikły polskie Banki i przemysł.

  W NSZZ takie listy były.
 • autor
  o ile się nie mylę, Kornel Morawiecki już 2 lata po OS się na niego obruszył, wywracając stół w studio TVP, a Kaczyński też od .... lat głosi krytyczne myśli pod adresem OS....

  więc chce Pan robić trzeci raz tę samą robotę?
  Wystarczy się do PIS-u przyłączyć....

  No chyba że chce Pan robić V RP.
  Powodzenia!
 • Na co Oburzeni są tak naprawdę oburzeni?
  Korzystając z okazji, że pojawił się ten oto post, mam pytanie zasadnicze i kilka pomniejszych.

  Pytanie zasadnicze jest w tytule komentarza.

  Zaś pytania poboczne są następujące:

  1. Kto finansuje Ruch Oburzonych, bo z kilku niezależnych źródeł doszły do mnie pogłoski, że jest nim George Soros?
  2. Jakie cele ma ruch Oburzonych oprócz bycia na tapecie?
  3. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko Unii i Watykanowi?
  4. Czy ruch oburzonych jest przeciwko handlu dziećmi i żywym towarem?
  5. Czy ruch oburzonych jest przeciwko ostatniej ustawie o ziemi oraz o ucisku rolników?
  6. Czy ruch Oburzonych jest przeciwko Euro walucie?
  7. Czy ruch Oburzonych jest przeciwko podatkom?
  8. Czy ruch oburzonych jest przeciwko Sędziom?
  9. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko farmacji i obowiązkowym szczepieniom?
  10. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko nasionach GMO?
  11. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko Morawieckiemu i cyfryzacji?
  12. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko nowym dowodom osobistym?
  13. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko elektromagnetycznemu nękaniu ludzi?
  14. Czy Ruch Oburzonych jest przeciwko psychiatrii?

  Jeśli nie, to niech się oburza na własną ciotkę i ludziom w czaszkach nie miesza i nie zawraca głowy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930