Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

LIST OTWARTY DO LUDZI DOBREJ WOLI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam każdego Polaka do współdziałania w dziele ratowania Polski, w dziele ratowania Polaków przed bezprawiem przed zorganizowanym bezprawiem systemu okrągłostołowego.

Żyjemy w okresie dużych zmian społecznych i politycznych i to zmian o zasięgu globalnym. Z jednej strony mamy dążenia narodów do samostanowienia o sobie, co wyraża się wyborem na prezydenta USA p. Donalda Trampa, Brexitem i dążeniami emancypacyjnymi we Francji, Holandii, Austrii, Węgrzech, Polsce, Czechach, Słowacji a z drugiej strony mamy doczynienie z agresywnym globalizmem, którego głównym celem jest doprowadzenie do sytuacji, gdzie własność zostanie skupiona w rękach niewielkiej liczby osób a my, pozostali będziemy tylko wykonawcami ich woli. Wszak zasada tyle wolności, ile własności jest jak najbardziej aktualna.

 

Krokami milowymi w kierunku zniewalania narodów, jest Traktat Lizboński i przegłosowany dziś w PE układu CETA, popierany przez wszystkie partie sejmowe III RP.

 

W różnych krajach, w tym również w Polsce od kilku lat rośnie ruch sprzeciwiający się bezprawiu ludzi władzy, tj. polityków, urzędników, sędziów, komorników, prokuratorów, reżimowych mediów, banków i korporacji i ich poczuciu bezkarności za działania na szkodę Polaków i innych obywateli III RP.

 

Przez kilka lat nasz ruch był skutecznie pacyfikowany, przez zamilczanie informacji o naszych działaniach i jednocześnie poprzez tworzenie różnych efemeryd pod szyldem OBURZENI oraz skuteczne dezintegrowanie ruchu przez działania służb specjalnych, co nie jest czymś niezwykłym.  

 

Jak nie raz już pisałem, wiele osób korzystających z szyldu OBURZENI, które osiągnęły sukces polityczny i uczestniczą we władzy III RP nigdy nie byli członkami naszego stowarzyszenia, zarejestrowanego w KRS pod nr 0000504349. Jesteśmy jedynym stowarzyszeniem o takiej nazwie, choć nie jedynym walczącym z bezprawiem ludzi władzy. Z kilkoma środowiskami współpracujemy od kilku miesiecy.

 

Nasze stowarzyszenie wykonało dość dużą pracę, aby uporządkować swoją działalność po kilku aktach destrukcji, ze strony sądów i różnych osób oraz służb specjalnych, próbujących przeszkodzić, abyśmy zorganizowali się w jakiejś trwałej strukturze. Tym samym skutecznie utrudniano nam możliwość występowania w obronie krzywdzonych osób, rodzin czy środowisk przez ludzi władzy III RP.

 

Uporaliśmy się z tym zjawiskiem, jesteśmy aktywnym społecznie i politycznie środowiskiem. Zorganizowaliśmy 3 września ub. roku demonstrację przed PKiN, gdzie odbywało się zebranie sędziów broniących swych nieuzasadnionych przywilejów i swojej bezkarności. Zgłosiliśmy wniosek o odwołanie prezydenta Warszawy i zebraliśmy kilkanaście tysięcy podpisów w tej sprawie. Aktywnie wspieramy różne osoby i rodziny z całego Kraju, w ich nierównej konfrontacji, ze zdemoralizowanym systemem okrągłostołowym, z ludźmi władzy, z ich poczuciem bezkarności. Aktywnie uczestniczymy w dyskusji nad nowym kształtem samorządu ze szczególnym uwzględnieniem kadencyjności prezydentów, wójtów i burmistrzów oraz kształtu metropolii Warszawskiej. 

 

Organizujemy comiesięczne spotkania otwarte dla osób chcących wspierać pokrzywdzonych przez ten okrągłostołowy system bezprawia.

Planujemy zorganizowanie dużego na ok. 2 - 3 tysiące ludzi spotkania w Warszawie w sprawie zbudowania struktury będącej rodzajem Porozumienia, które skutecznie upomni się o sprawy krzywdzonych przez bezprawie ludzi władzy..

 

Naszym celem jest zbudowanie struktury ludzi dobrej woli, która z jednej strony będzie zdolna wpływać na bieg wydarzeń w Polsce i w poszczególnych województwach czy gminach, ale zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasza pomoc dla osób krzywdzonych przez ludzi władzy III RP - była skuteczna. 

 

Znając zaangażowanie w sprawy społeczne Polaków mieszkających w różnych częściach Kraju, byłoby dużą szkodą dla sprawy walki z bezprawiem, jeżeli pozostalibyście Wy Panie i Panowie z boku. W tej walce o dobro krzywdzonych musimy być solidarni i konsekwentni.

 

Dlatego zwracam się do Was osobiście i proszę o ponowną analizę sytuacji i aktywne włączenie się Państwa i osób współpracujących do naszego ruchu, ruchu wspierania Polaków w walce z bezprawiem. W walce o lepszą przyszłość Polaków i naszego Kraju.

 

                                                   Z wyrazami szacunku

 

                                                          Antoni Gut  

 

 

    Zapraszam na naszą stronę:  www.oburzeni.pl

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930