Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

I niech mnie ktoś przekona, że nie ma reżimowych mediów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Waffen-SS Konzentrationslager Warschau, Arbeitslager Warschau, potocznie „Gęsiówka” – niemiecki obóz koncentracyjny utworzony na rozkaz Reichsführera-SS Heinricha Himmlera, funkcjonujący od lipca 1943 do sierpnia 1944.

 Niektórzy oburzają się na moje określenie „reżimowe media”.

Otóż wyjaśniam: reżim to nie jakiś tam rząd, ale system rządów. Reżim w III RP to politycy i media i nie jest to jedna partia, ale wszystkie. A konkretnie wszystkie odwołujące się do ustaleń okrągłego stołu. W naszym przypadku są to PO, N, PSL, PiS, itd.

To, że oni między sobą rywalizują o udział we władzy i robią sobie różne psikusy typu przesłuchanie DONKA ale przede wszystkim rywalizują oni o względy USA, Izraela, Niemiec czy Rosji nie zmienia stanu, że są to gangi tej samej bandy okupującej Polskę od prawie 30 lat.

Mądrzy ludzie powtarzają, że aby poznać, kto tak naprawdę rządzi to trzeba sprawdzić, kogo nie wolno krytykować w mediach. A kogo w III RP nie można krytykować? O tym przekonaliśmy się we Wrocławskim sądzie, który skazał demonstranta na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia, za spalenie kukły nijakiego Sorosa.

Info dla tych, co to są przekonani, że są dobre nasze media i te złe - ich. A proszę sobie dziś popatrzeć na ubiór dziennikarzy wszystkich reżimowych telewizji. Każdy jest udekorowany żonkilem, czyli symbolem tych, co obchodzą rocznicę wybuchu walk w Getcie w Warszawie. Dziś każde wiadomości będą zawierać informację o tym tragicznym wydarzeniu.

To dobrze, że takie rocznice się przypomina, ale dlaczego tak wybiórczo. No właśnie to jest cecha reżimowych mediów. Nagłaśniają rocznice, które mogą wykorzystać do swoich bieżących celów politycznych a zamilczają inne.

W Polsce po 1945 roku, aż do dziś jest zakaz upamiętniania Ofiar Obozu KL Warschau, obozu zagłady gdzie Niemcy zamordowali 200 tysięcy mieszkańców Warszawy i okolic. Zamordowali ich tylko za to, że byli oni Polakami.

W Stolicy Polski Niemcy zamordowali 200 tysięcy Polaków i do dziś nie wolno nawet o tym mówić głośno. Próbę uczczenia Ich przez Radę Warszawy w 2003 r., poprzez zbudowanie Pomnika Ofiar Obozu KL Warschau storpedowano w kilka miesięcy.

Najpierw odmawiając wydania warunków zabudowy dla Pl. Pawełka na Woli, gdzie było miejsce pod Pomnik - wskazane przez Radę Miasta. Następnie na wniosek ówczesnego prezydenta Miasta Lecha Kaczyńskiego z poparciem radnych PiS, PO i SLD wykreślono tą pozycję z budżetu Miasta.

I niech mnie ktoś przekona, że nie ma reżimowych mediów.

===========================================
Waffen-SS Konzentrationslager Warschau, Arbeitslager Warschau, potocznie „Gęsiówka” – niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny utworzony na rozkaz Reichsführera-SS Heinricha Himmlera na terenie byłego getta warszawskiego, funkcjonujący od lipca 1943 do sierpnia 1944.

KOMENTARZE

 • Brawo panie Gut ! dokładna analiza kartelu żydowskiego w Polsce !!!
  Do Stanisława Janeckiego z TVinfo ! szukasz pan Dezinformacji w Rosji
  a podobno pana narodowa TVP mówi samą prawdę i nie Dezinformują !

  Panie Janecki ! pana TVP dezinformuje aż się na wymioty zbiera ! ale do rzeczy .18.04.2017 r TVP DEZINFORMUJE że Uratowano z morza 5 tyś emigrantów !!!
  KŁAMSTWO ! wiadomo że żydowskie organizacje i zwożą masowo do Europy muzułmanów i murzynów z Afryki w celu zniszczenia białej rasy

  UWAGA ! pan Antoni Gut dokładnie w swoim artykule wyjaśnił że te wszystkie telewizje w Polsce to żydo-reżimowe telewizje i wszystkie
  DEZINFORMUJĄ jednakowo Polaków w interesie żydowskim !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi nie maja poczucia wstydu !!!
 • Hm
  http://samuraj7.blox.pl/resource/1348954306_agcmgq_500.jpg


  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930