Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Nie ma zgody na bezprawie i bezkarność ludzi władzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczenie stowarzyszenia OBURZENI w sprawie Igora Stachowiaka i wielu innych Polaków skrzywdzonych przez ludzi władzy.

 OŚWIADCZENIE STOWARZYSZENIA OBURZENI

 

Każdego dnia, kiedy policja i inne służby mundurowe brutalnie udowadniają swoją wyższość, musimy protestować. Nie ma i nie będzie zgody na przemoc aparatu opresji. Nigdy nie odwrócimy głowy, gdy tak jak we Wrocławiu, człowiek umiera na komisariacie.

 

Co myśleli ci zwyrodnialcy uderzając po raz kolejny, łamiąc nos i dusząc niewinnego człowieka?

 

Igor Stachowiak miał tylko 25 lat. Tragedia rozpoczęła się o godzinie 6 rano na wrocławskim Rynku. Patrol, interwencja, kajdanki i strzał z paralizatora. O godzinie 8.20 już w komisariacie stwierdzono zgon. Rodzina o śmierci Igora została poinformowana po 6 godzinach.

 

Setki takich spraw w całym okresie tzw. „wolnej Polski” automatycznie jest wyciszanych. Zawsze znajdzie się uzasadnienie dla użycia przymusu bezpośredniego, okoliczności łagodzące i bezpieczne miejsce dla agresywnych stróżów prawa. Niestety nie tym razem. Nagrania przypadkowych świadków i relacje przechodniów jasno wskazują, że Igor Stachowiak w momencie zatrzymania nie miał widocznych obrażeń ani na twarzy, ani na szyi i wbrew temu, co twierdzi policja, nie był agresywny.

 

Wręcz przeciwnie, zaskoczony wzywał pomocy upominając się o uwagę przechodniów. Na komisariacie spędził półtorej godziny. Patrząc na jego martwą twarz można zrozumieć do jakiego bestialstwa doszło w pokoju przesłuchań przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu.

 

 Nie zgadzamy się na bezprawie i bezkarność. 

KOMENTARZE

 • mam wrażenie
  że w końcu dojdzie do tego, że będzie trzeba samemu wymierzać sprawiedliwość.
 • Policja jest bezkarna bo to zbrojne ramie okupantów żydowskich !
  Od stanu wojennego 1981 r do dziś milicja a dziś policja dostała pozwolenie na brutalne traktowanie Polaków i glejt na zabijanie !

  ŻADNA ! żadna żydowska władza od 1990 r nie poważyła się poważnie skazać policjanta ! były jakieś prokuratorskie i sądowe popierduchy w stylu wicie wicie policjanci pracują w stresie to trzeba ich zrozumieć jakieś śmieszne wyroki w zawiasach itp popierduchy sraluchy !

  żydowska władza w Polsce opiera się WYŁĄCZNIE na policji i tajniakach sądach i prokuraturze , więc Immunitet dla tych instytucji będzie dalej zachowany !

  TYLKO W WOLNEJ POLSCE policja będzie wspomagała społeczeństwo tak jak dziś jest to na Węgrzech !! a nie jak dziś w Polsce policja urządza polowania na obywateli ! brutalnie bije ! morduje !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! PO, N , PSL , SLD zdelegalizować !!!
 • A wydawało się, że Trybunał Konst. będzie potrzebny tylko do legislacji gruntowego ziobrohaka na Lepera i Giertycha
  Oraz Macierewiczowskiej ochotniczej Rezerwy przygotowania nocy lewów czerwcowych w wypadku groźby zbyt niekorzystnych wyników wyborów.
 • @telewidzacy 10:34:30
  Miernoty publicystyczne będą teraz starały się teraz zatuszować granicę między "niewielkim przekroczeniem granic dopuszczalnej przemocy" a "psychopatyczną żądzą odwetu".

  A przecież sami policjanci doskonale wiedzą, którzy z nich to psychopatyczni idioci w mundurze policjanta, a kto ma może i ciężką rękę, ale bez powodu jej nie używa.

  Dlaczego nie pozwolić policji samej się pozbyć takich ludzi??? Nie sądzę, by ta struktura była do cna przeżarta bestialstwem... bez przesady.
 • Biorą się za postkomunę
  Miller i Pawlak w strachu: Te dokumenty kosztowały Leppera życie? Były senator chce wznowienia śledztwa
  Oczywiście Rosja nie miała z tym nic wspólnego....

  (Link nie da się skopiować)
 • A wyłapywanie przez Policję świadków filmujących aresztowanie ?
  ..i karanie ich mandatami, grożenie itd.. aby zlikwidować / odzyskać nagrania z interwencji na rynku. Jak to ocenić ?
  A kary po 4-5 lat więzienia dla kilku osób, które czynnie demonstrowały przeciw bezprawiu Policji podczas protestów w zeszłym roku ?
 • Trzeba jasno stwierdzić, że dzisiejsza milicja to najemnicy okupanta administrujacego Polską.
  Specjalnie dobrani na testach psychologicznych, jak sądzę z podejrzanym genetycznie kodem, wręcz ukatrupiają Polaków. Ukatrupiają dlatego, że nie ma zasadniczego sprzeciwu i odwetu. Na niedawnym Marszu Niepodległości strzelali w tłum jak do kaczek. Nie rozumiem bierności ludzi którzy nie maja już nic do stracenia bo zamordowaniu im jedynego dziecka. Siedzieć i narzekać, ewentualnie apelować o ciszę, aby przeżyć ból po stracie dziecka? To jest chore i niezrozumiałe. A gdzie godność Polaka, Słowianina.
 • Negatywny dobór kadr
  No do milicji kiedyś szli ludzie dla idei i wygody mieszkanie, szybka emerytura. Dziś idą z potrzeby serca okazywania pogardy i podbudowania niskiej samooceny. Krótko odpady ludzkie a bez starych uczą się złych jedynie nawyków w tym nieudolnego bicia zostawiającego ślady i to jeszcze ze szkodami na zdrowiu. Ręczę że gdyby sprawa była w latach 60-80-tych nieboszczyk cieszyłby się zdrowiem i życiem a wpierdol pamiętałby dobrze. Innym jest jeszcze wszechobecny mobbing i presja wyników

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930