Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
39 postów 2 komentarze

Krajowe Porozumienie Samorządowe

Antoni Gut - Samorządność Wolność Własność Praworządność

Obrona albo rozbiory

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żeby było jasne, ja nie jestem zwolennikiem PiS, ale wiele działań rządu i samej Pani Beaty Szydło uważam za godne pochwały i wsparcia

 Środowiska soc-demo-liberalne w Polsce a za nimi również na tzw. zachodzie na czele z niejakim Donaldem T. rozpętały prawdziwą histerię po wystąpieniu Pani Beaty Szydło w Auschwitz podczas uroczystości rocznicowych. Powiedziała Ona miej więcej te słowa, że aby nie dochodziło do takich tragedii jak Auschwitz, to obowiązkiem rządu jest chronić obywateli i dbać o ich bezpieczeństwo. Te słowa wywołały furię nienawiści wobec Polski i rządu Pani Szydło.

Żeby było jasne, ja nie jestem zwolennikiem PiS, ale wiele działań rządu i samej Pani Beaty Szydło uważam za godne pochwały i wsparcia - jak chociażby przywrócenie prawa własności czy działania naprawcze w edukacji czy w wymiarze (nie)sprawiedliwości.

Wracając jednak do samej wypowiedzi, to moim zdaniem Pani Premier powiedziała prawdę wprost a nie jak robią to inni - krętacząc historię. Powiedziała że rząd nie ma prawa zwalać winy na innych, ponieważ to rząd jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo obywateli. Można tutaj sobie dośpiewać, że gdyby sanacyjny rząd II RP tak właśnie działał to nie doszłoby do tragedii Katynia, Auschwitz, Wołynia i kompletnego zniszczenia Warszawy.

Przyczyną histerii lewactwa jest jednak przede wszystkim naruszenie tabu, po raz pierwszy, premier rządu III RP odwiedził Auschwitz w dn. 14 czerwca. Tego dnia w 1940 roku Niemcy skierowali z więzienia w Tarnowie do obozu Auschwitz grupę 728 Polaków. Wśród nich byli żołnierze kampanii wrześniowej, członkowie podziemnych organizacji niepodległościowych, gimnazjaliści i studenci, a także niewielka grupa polskich Żydów, ale znaleźli się tam, nie dlatego że byli Żydami a dlatego że byli obywatelami Polski jak wszyscy inni.

Data ta uznawana jest za początek funkcjonowania obozu, to może sugerować ogłupionym poprawnością polityczną Francuzom czy Amerykanom, że Auschwitz to obóz zagłady dla Polaków i cała misterna konstrukcja kłamstwa może runąć.

Dlatego to nie mogło „ujść płazem”, wszak opinia publiczna na całym świecie ma wiedzieć, że Auschwitz, że holokaust objął tylko jeden wyjątkowy naród – Żydów. Polacy o ile tam byli to, jako pomagierzy nazistów, bo przecież nie Niemców.

Z mojej obserwacji wynika, że cierpliwość lewactwa się wyczerpała, „obecnie jeńców już nie biorą”. Rząd Pani Szydło ma przeciwko sobie tabuny lewactwa i ogłupionych tzw. zwykłych obywateli w Polsce i za granicą, oraz …. dużą część hierarchii Kościoła Katolickiego. Natomiast za sobą ma większość obywateli, problem w tym, że to niema większość.

Dlatego Polacy rozumiejący tą sytuację powinni podjąć wszelkie prawem dopuszczone działania, aby powstrzymywać działania tych lewackich szajek. Powinniśmy wspierać wszystkie zgodne z narodowym interesem działania rządu Pani Beaty Szydło.

Alternatywą dla takich zachowań i to bardzo aktualną są rozbiory Polski. PO, N i wspierające ich reżimowe media typu Polsat czy TVN, przebierają nogami w oczekiwaniu na sygnał, na moment, kiedy będą mogli wezwać obcych do „zaprowadzenia porządku w Warszawie”, aby było tak, jak było.

KOMENTARZE

 • Szanowny Panie Antoni
  Gdy zapraszał nas Pan na Kongres zjednoczeniowy notką: http://antonigut.neon24.pl/post/138742,zaproszenie w programie była bardzo ważna kwestia "... przywrócenia suwerenności monetarnej zgodnie z art. 227.1 konstytucji RP oraz likwidacji systemu dominacji międzynarodowych korporacji nad strukturami i instytucjami Państwa a także wdrożenie systemu oddłużenia obywateli..." Po kongresie temat ten został wyciszony zupełnie. Czyżby i Was już obsiadła żydowska wszawica?

  Państwo którego nie stać na suwerenna mennicę powinno być zaorane.
 • @nikander 13:28:00
  Tak, trzeba coś z tym zrobić. Tracimy co roku wielkie pieniądze bez żadnej logicznej przyczyny.
 • @Casey 13:49:47
  Pisałem o tym: http://nikander.neon24.pl/post/138894,face-lifting-konstytucji-rp
  Każde ugrupowanie, które tego nie ma w programie jest jewriejską agenturą.
 • @Antoni Gut
  // Można tutaj sobie dośpiewać, że gdyby sanacyjny rząd II RP tak właśnie działał to nie doszłoby do tragedii Katynia, Auschwitz, Wołynia i kompletnego zniszczenia Warszawy. //

  - I TU PAN POWIEDZIAŁ "ŚWIĘTĄ PRAWDĘ"

  Sanacyjny rząd IIRP reprezentujący interesy ówczesnej klasy rządzącej, czyli ziemiaństwa, przegrał. Przegrał doprowadzając do tragedii!

  PRAWDA JEST TAKA, ŻE WOJNĘ O POWOJENNĄ POLSKĘ WYGRALI KOMUNIŚCI - TEŻ Z POWODU ŚMIERCI GEN. SIKORSKIEGO W GIBRALTARZE

  Komuniści dporowadzili do reform i utrwalenia swoich rządów przez ponad 50 lat. / Potomkowie klasy rządzącej IIRP dporowadzili do IIIRP

  ... i znów doprowadzili do tragedii. / To co ukradła komuna pozwolili ukraść kapitałowi zagranicznemu. Teraz do spółki z żydami walczą o doprowadzenie w Polscedo restytucji mienia KTÓREGO JUŻ NIE MA.

  - Jeśli do tego dojdzie, będzie to "przekręt wszech czasów", bo komuna ukradła to co było, kapitał zagraniczny ukradł za bezcen to co było, .... jeśli http://www.puwn.pl/ i żydom uda się doprowadzić do uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej, TO ZREPRYWATYZUJĄ TO CZEGO NIE MA.

  ... czyli obciążą współczesnych Polaków długiem na setki lat do przodu.
 • // Obrona albo rozbiory //
  Obrona, ... innej opcji nie ma. / Ale trzeba wiedzieć z czym się walczy
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138938,sprawa-polska-a-prawo-zydowskie-government-decision-1250
 • @Ziut Polskę Zbaw 14:26:14
  "żydom uda się doprowadzić do uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej, TO ZREPRYWATYZUJĄ TO CZEGO NIE MA."

  Mamy jeszcze lasy, a one zajmują prawie czwartą część naszego kraju. Jak je sprzedamy/oddamy to będziemy mieć terytorium mniejsze o tę część.
  Oczywiście słyszę takie wypowiedzi, że po co nam te lasy, bo to wydatek itp.
  Tylko tak jest, że te lasy mamy i do nich nie dopłacamy. Każdy, kto ma swój ogródek, działkę, nie mówiąc o lesie wie, że trzeba go utrzymywać i trzeba się na tym znać. Natomiast zapomina się, że lasy to przede wszystkim: powietrze, woda i gleby w naszym kraju (bez nich nie będzie to działać prawidłowo). Bogatych to nie obchodzi, bo oni wyjadą do innych krajow jak to się posypie, ale mnie tak.
 • @leoparda 16:25:50
  Tak o te lasy cały czas chodzi. / Lasy Państwowe to 3/4 wierzchni naszego kraju. - Spokojnie dało by się w nim upchnąć kilka milionów uchodźców, ... i cały Izrael
 • Autor
  "Przyczyną histerii lewactwa jest jednak przede wszystkim naruszenie tabu, po raz pierwszy, premier rządu III RP odwiedził Auschwitz w dn. 14 czerwca. Tego dnia w 1940 roku Niemcy skierowali z więzienia w Tarnowie do obozu Auschwitz grupę 728 Polaków. Wśród nich byli żołnierze kampanii wrześniowej, członkowie podziemnych organizacji niepodległościowych, gimnazjaliści i studenci, a także niewielka grupa polskich Żydów, ale znaleźli się tam, nie dlatego że byli Żydami a dlatego że byli obywatelami Polski jak wszyscy inni."

  A czytam, że "Bez mała wszystkie niemieckie gazety piszą o kontrowersyjnym wystąpieniu premier Beaty Szydło w 77. rocznicę pierwszego transportu więźniów do Auschwitz. Daleko idące wnioski wyciąga przy tym "Sueddeutsche Zeitung".

  Jakoś często niemieckie gazety piszą o polskich obozach koncentracyjnych zapominając dodać "nazistowskich", nie mówiąc o tym, że należało by napisać "niemieckie". A czemu nie piszą o niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych? Bo należy się wybielać. Ten, kto miał w swojej rodzinie osobę, która doświadczyła koszmaru niemieckiego obozu koncentracyjnego to tego NIE ZAPOMNI!!!

  Pani premier Szydło urodziła się w Oświęcimiu, chodziła tam do szkoły i cały czas mieszkała w tym regionie. To teraz, w imię innej polityki ma zapomnieć o tym co się działo w jej okolicy?

  Wiele osób zapomina jak tam było. Teraz nie przypomina się o okropnościach II wojny światowej, należy o niej najszybciej zapomnieć. O I wojnie światowej niemal zupełnie zapomniano. Pamiętać należy tylko o tym co jest przydatne do obecnych celów. Tak to widzą co niektórzy, bo mają w tym swój interes. A historia kołem się toczy, każdy to wie.

  Po pierwszej wojnie światowej nikomu nie przyszło do głowy, że będzie druga i rozpęta ją ujarzmione państwo. Bo Europa ujarzmiła (jak jej się naiwnie wydawało) Niemcy. I co z tego wyszło? Nic. Dlatego należy pamiętać, że pokój nie jest dany nam na stałe. Te wszystkie traktaty zależą tylko od dobrej woli państw i zawsze któreś z nich można złamać.
 • PiS nie broni Polski
  Polska pod rządami PiS, a wcześniej PO, ze zdumiewającym uporem finansuje i wzmacnia rządy banderowców na Ukrainie. Banderowcy są zagorzałymi wrogami Polski i fanatycznymi wielbicielami Niemiec oraz nazizmu. Podobnie jest w przypadku Litwy i krajów bałtyckich. We wszystkich tych krajach powstały oddziały SS walczące po stronie Niemiec.

  Tak oto wskutek zdradzieckiej polityki PiS z zachodu i wschodu jesteśmy otoczeni przez Niemców i ich zwolenników. Na południu mamy Czechów, też od zawsze proniemieckich, pozostaje jedynie Słowacja i Białoruś, ale tę ostatnią PiS stale atakuje.

  Wiara w to, że USA obronią Polskę jest niepoważna. Amerykanie nie robią niczego za darmo, czym zapłacimy im za obronę Polski?
 • Nie trzeba być zwolennikiem/przeciwnikiem jakiejś parti - trzeba po prostu myśleć, myśleć w kategoriach polskiego interesu
  "Powiedziała Ona miej więcej te słowa, że aby nie dochodziło do takich tragedii jak Auschwitz, to obowiązkiem rządu jest chronić obywateli i dbać o ich bezpieczeństwo."

  Panie Antoni,
  jako dorosły już człowiek, który w dodatku zajmuje się polityką, winien Pan zauważyć, że działania rządu PiS (zresztą wszystkich poprzednich także) idą w przeciwnym kierunku niż ta obłudna deklaracja niejakiej B.Szydło.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930